Ziedo un atbalsti basketbolu

Latvijas Basketbola savienība, programmas WinWin ietvaros, uzsāk labdarības akciju, aicinot ziedot kadam no 4 mērķiem.

1. “Win Win duālās karjeras stipendija” studentam un studentei sadarbībā ar Vītolu fondu.

Mums ir liels prieks redzēt jauniešus, kuri spēj veiksmīgi savienot augstākā līmeņa basketbola spēlēšanu ar kvalitatīvas izglītības iegūšanu tepat Latvijā. Sadarbībā ar Vītolu fondu esam izveidojuši “Win Win duālās karjeras stipendiju”, kas paredzēta tieši šiem, mērķtiecīgākajiem jauniešiem. Ar šo stipendiju vēlamies sniegt atbalstu un papildu motivāciju vienam puisim un vienai meitenei, piešķirot stipendiju 200€ apmērā, katru mēnesi, viena mācību gada garumā.

Šeit pievienots:

2022./2023. mācību gadā stipendiju ieguvuši Anita Miķelsone un Ričards Atars.
Anita Miķelsone spēlē RSU komandā un studē RSU medicīnas fakultātē.
Ričards Atars spēlē BS Ogre un BK Ogre komandās, studē RTU studiju programmā “Aviācijas transports”.

2. Latvijas jaunatnes basketbola izlašu sagatavošanai dalībai Eiropas čempionātos.

Lai mūsu jaunieši un jaunietes sagatavotos Eiropas čempionātiem, ar valsts piešķirto finansējumu vien nepietiek. Lai Latvijas basketbola savienība spētu noorganizēt kvalitatīvāku un garāku sagatavošanās posmu ar vairāk nometnēm un pārbaudes spēlēm, katrai izlasei nepieciešami papildus vismaz 30000€. Aicinām atbalstīt mūsu jauniešus un ziedot kādai no izlasēm:

3. Sporta apavu un apģērbu nodrošināšanai bērniem un jauniešiem no maznodrošinātām ģimenēm.

Basketbols ir viens no pieejamākajiem sporta veidiem. Sportistam pašam ir jānodrošina sporta tērps un sporta apavi. Taču ir ģimenes, kurām arī to iegāde sagādā grūtības. Vēlamies šīm ģimenēm palīdzēt un bērniem radīt vienlīdzīgākus apstākļus, lai dzirkstele acīs nepazūd un bērni turpina apgūt ne tikai basketbola spēli, bet arī iemācās disciplīnu, pacietību, iepazīst komandas darbu un kļūst mērķtiecīgi. Ziedojumi tiks novirzīti bērniem un jauniešiem no maznodrošinātām ģimenēm, nodrošinot jaunu sporta apavu un apģērbu iegādi.

4. WinWin programmai

WinWin programmas mērķis ir būt vērtīgam un gudram sabiedrotajam jaunajiem sportistiem un viņu vecākiem ceļā uz labas izglītības apguvi un panākumiem basketbola laukumā, kā arī sniegt nepieciešamo atbalstu un papildu motivāciju jauniešiem, kuri saskārušies ar sportā gūtajām traumām vai iecerējuši noslēgt gaitas sportā. Tas ir sociālais projekts, kuram nav valsts vai pašvaldības finansējuma. Lai nodrošinātu programmas darbību, tiek uzrunāti atbalstītāji, sponsori. Aicinām ikvienu atbalstīt Win Win programmas uzturēšanu arī ar ziedojumiem.